Startavo smegenų aneurizmos informacinė kampanija

Su smegenų aneurizma gyvena net 5 proc. mūsų šalies gyventojų, tačiau, apklausų duomenimis, net pusė lietuvių nieko nėra girdėję apie šią ligą. Siekdami pakeisti šią situaciją VšĮ „Smegenų aneurizmos fondas“ inicijavo informacinę kampaniją, kurios metu siekiama didinti šios ligos, jos rizikos veiksnių, tyrimo bei gydymo būdų žinomumą. Pasak akcijos organizatorių, didesnis visuomenės informuotumas gali apsaugoti nuo neigiamų šios ligos padarinių ir išgelbėti ne vieną gyvybę.

Žodis gydo

Kalbėdama apie informacinę kampaniją „Smegenų aneurizmos fondo“ vadovė Arūnė Simanavičienė teigė, kad gyvybės gelbėjimas pirmiausia prasideda nuo žinios skleidimo.

„Žodis gydo. Informacija gali išgelbėti gyvybes. Ir tuo įsitikinu kiekvieną dieną savo darbe.

Prieš penkis mėnesius įkurtai VšĮ „Smegenų aneurizmos fondas“ kėliau vieną tikslą – per metus išgelbėti vieną žmogų, kuris fondo dėka sužinos teisingą informaciją apie smegenų aneurizmas, rizikas ir gydymo būdus. Ir mums pavyko. Su nuostabia komanda per vasarą mes pasiekėme daugiau nei 300 tūkst. žmonių, kurie ne tik sužinojo apie ligą, bet ir galėjo įsivertinti savo riziką. O rizika – kosminio dydžio. Lietuvoje 1 iš 20 turi smegenų aneurizmą. Jos yra nejuntamos, o pasekmės yra labai liūdnos.

Pradėjome naują smegenų aneurizmos viešinimo kampaniją, tad būtinai Jūsų dėmesį noriu atkreipti ir čia – rūpinkitės savo sveikata, o jei žinote, kad turite aneurizmą – ieškokite atsakymų www.smegenuaneurizma.lt, nes čia ruošiame pačią tiksliausią bei išsamiausią informaciją apie šią ligą ir norime padėti Jums gyventi ilgai ir laimingai“, – sako A. Simanavičienė

Dėkoja už palaikymą

Kampanija prasidėjo renginiu, kurio metu su dalyviais apžvelgta smegenų aneurizmos ir žinių apie ją situacija Lietuvoje. Renginyje apsilankė ir savo palaikymą kampanijai išreiškė Japonijos ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki ir jo žmona Yuko Yamasaki, Lietuvos ambasadorius Australijoje Darius Degutis, atlikėja Aistė Lasytė ir kiti.

Renginio metu buvo pristatyti visuomenės apklausos rezultatai. Japonijos ambasadorius su žmona pasidalino savo asmenine patirtimi, Lietuvos ambasadorius išreiškė palaikymą ir skatino organizaciją toliau augti. Svečių laukė speciali Aistės Lasytės muzikinė programa.

Daugiau renginio akimirkų – nuotraukų galerijoje.

Share This

Copy Link to Clipboard

Copy